s


Biznes

Szkolenia psychologiczne Szczecin zachodniopomorskie

Szkolenia biznesowe – Pracownia Psychoedukacji prowadzi także liczne otwarte szkolenia psychologiczne biznesowe. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów, którzy doceniają ich wysoką jakość merytoryczną oraz profesjonalizm wykładowców - ekspertów w swoich dziedzinach. Zaletą szkoleń otwartych, na których spotykają się przedstawiciele różnych firm, jest możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Grupy szkoleniowe z reguły nie przekraczają 12 osób, co pozwala trenerom PP uwzględnić oczekiwania wszystkich uczestników i dopasowywać omawianą problematykę do ich potrzeb. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują sprawdzone, ciekawe materiały, które mogą potem wykorzystywać w codziennej pracy.

Szkolenia na zamówienie dla instytucji – Pracownia Psychoedukacji prowadzi liczne specjalistyczne szkolenia psychologiczne na zamówienia instytucji i organizacji z całej Polski. Indywidualne programy szkoleń i warsztatów dostosowujemy każdorazowo do potrzeb naszych Klientów. PP specjalizuje się także w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno na etapie pisania projektu, jaki i w trakcie realizacji całego czy części projektu.

Szkolenia na zamówienie dla firm – Pracownia Psychoedukacji realizuje szkolenia psychologiczne na zamówienie dla firm w całej Polsce. Po dokładnej analizie specjalnie dla Państwa firmy przygotujemy indywidualne programy szkoleniowe, które pozwolą na skuteczną realizację celów Państwa firmy. We współpracy z Happy People organizujemy także szkolenia teambuildigowe i imprezy integracyjne na całym świecie.

Coaching – Specjaliści Pracowni Psychoedukacji zajmują się także coachingiem. Z naszymi Klientami pracujemy zarówno podczas indywidualnych, jak i grupowych spotkań. Każdorazowo po pierwszej rozmowie przygotowujemy plan rozwoju - kontrakt, który obejmuje cele jakie Klient chce osiągnąć oraz formę i zakładany czas współpracy z coachem. Jeżeli jednostką zlecającą coaching jest organizacja , również na tym poziomie przygotowywany jest kontrakt, weryfikowany jednak po pierwszej indywidualnej sesji z każdym z uczestników programu. Po zakończeniu coachingu przygotowujemy raport oraz dalsze sugestie co do rozwoju poszczególnych osób.

Rekrutacja dla firm

Na zlecenie firm:

- przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne,

- przeprowadzamy badania psychologiczne kandydatów,

- przygotowujemy raporty na temat kandydatów oraz

- rekomendujmy zleceniodawcom najlepszych kandydatów.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi działaniami na naszym blogu http://www.pracowniapsychoedukacji.... Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

więcej informacji o naszej ofercie pod numerami : 501 030 908 oraz 509 60 40 06

Najbliższe szkolenia na które zapraszamy:

1. PIĘĆ FOLARÓW FIRMY Z SUKCESEM - doskonalenie kompetencji zawodowych o nowe umiejętności psychologiczne. Na cykl składają się następujące szkolenia:

- Negocjacje
- Komunikacja i perswazja
- Zarządzanie sobą w stresie
- Zarządzanie sobą w czasie
- Asertywność

2. MOJA SIŁA - trening asertywności.

3. MISTRZ NEGOCJACJI - trening umiejętności negocjacyjnych i rozwiązywania konfliktów.

4. PO NITCE DO KŁĘBKA - warsztat doskonalenia umiejętności osiągania celów.

5. PSYCHOLOGICZNE ABC Zarządzania

Wyjątkowa oferta skondensowanego szkolenia z zakresu psychologicznych umiejętności zarządzania potencjałem ludzkim; Tematyka szkolenia:
- sprawne kierowanie zespołem;
- rozumienie ukrytej dynamiki i nieformalnej komunikacji grupy;
- diagnoza i budowanie skutecznych strategii rozwiązywania konfliktów;
- tworzenie własnego wizerunku w roli szefa; zarządzanie własnym potencjałem;
- strategie radzenia sobie ze stresem;

Kierowanie zespołem wymaga kompetencji w zakresie stosunków między ludźmi. W proponowanym szkoleniu koncentrujemy się na uczeniu i ćwiczeniu praktycznych umiejętności warunkujących osiąganie wspólnych celów: szefa i zespołu.

6. SZKOŁA LIDERÓW - czteroczęściowe szkolenie z zakresu kształtowania umiejętnosci liderskich kadry kierowniczej.

7. AUTOPREZENTACJA i WYSTĄPIENIA PUBLICZNE - trening doskonalenia umiejętności kształtowania publicznego wizerunku własnej osoby.

8. PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA

9. SKUTECZNY SPRZEDAWCA - doskonalenie umiejętności sprzedażowych

10. MISJA ŻYCIA - szkolenie podejmujące temat poszukiwań własnej drogi życiowej i analizy zasobów własnych.

11. PARS - Program Aktywnego Rozładowywania Stresu dla firm.

Tutaj Państwo znajdziecie pełną ofertę szkoleń dla przedsiębiorców i firm.

Zajmujemy się także zadaniami z zakresu Development Center i Assesment Center a także współpracujemy z firmami zajmującymi się badaniami marketingowymi.

psycholog Szczecin szkolenia psychologiczne Szczecin